tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Misyonumuz

Planlı üretim faaliyeti insanın varoluşundan bu güne devamlı gelişen bir seyir izlemiştir. Amacı; değer katılmış çıktı elde etmek olan üretim faaliyeti, günümüzde madern üretim ve imalat teknikleriyle sürdürülmektedir.

Üretmek kadar üretilen malın, müşteri isteklerine ve daha fazlasına cevap veren, kaliteli, düşük maliyetli olması da kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla firmamız toplam kalite felsefesini kendine ilke edinerek başlattığı çalışmalar neticesinde yoluna devam etmektedir.

1984 Yılında Cemaleddin Mekki MUTİOĞLU tarafından ‘DoğuNet Bilgisayar Network Yazılım Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.’ olarak kurulan firmamız 2014 yılına kadar bu isimde faaliyet göstermiştir. Ancak günümüz şartları ve teknolojisini yakalamak amacı ile 2014 yılında ‘CMM Bilişim Güvenlik Sistemleri İnşaat Taah. San. ve Tic. A.Ş.’ adını alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli büyüyen ve yaratıcı çözümler sunabilen, çağın gereksinimlerine cevap verebilen, yeniliklerine açık olan, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutabilen, rahat, modern ve kaliteli mekânlarda bireylere ve kurumsal firmalara hizmet sunabilen, kaliteden asla ödün vermeyen bir kurumsal marka şirketi olmaktır.

Amacımız

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden ülke standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam sağlayarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışmalarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve ülkemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Loading

Whatsapp
CMM Bilişim
CMM Bilişim
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?